reede, september 04, 2009

Tasakaalust v2ljas

Tere, k6ik see pere, kes siiamaani siia blogisse kiikab. Mul on siinpool lompi vahepeal yht-teist p6nevat juhtunud ja m6tlesin, et jagan seda teiega lootuses, et m6ni teist mulle yhe v2ikese e-kirjakese vastu viskab (A) kasv6i m6ni rida, aga siiski. Hea on neid saada.

Igatahes. Olen l6puks oma selle semestri tunniplaani paika saanud. Asi n2eb v2lja j2rgmine:

EKR:
8.40(E 9.00)-10.00 Music Theory/Ear training (see on tegelikult 2 semestri pikkune kursus)
11.10-12.00 hiina keel
12.10-13.00 kammerkoor (endiselt esimene alt, aga seekord juba valitud 50-liikmelises grupis)
13.10-14.00 prantsuse keel
14.10-15.30 ajalugu (Mongoli impeerium)
K: 16.00-18.00 ultimate frisbee (saan j2lle taldrikut loopida)

TN:
12.00-13.00 kammerkoor
T: 16.00-18.00 ultimate frisbee
N: 17.10-18.00 hiina keele harjutustund (6pilase rollis)
19.10-20.00 hiina keele harjutustund (6petaja rollis)

Pyhap2ev:
16.10 hiina keele harjutustund (6petaja rollis)

Yhes6naga k6ik mu neli akadeemilist kursust on EKR-l, j2ttes TN-le hiiglaslikke vaba aja vahemikke. Loodetavasti on mu enesekontroll piisavalt suur, et neist ei kujuneks hiiglaslikud ajaraiskamisvahemikud. Professorid on toredad, eriti nauditav on meie ylikarismaatiline pr. keele 6petaja Mortimer Guiney. Muusikateooria professor Victoria Malawey tundub olevat tore, kuna t2na oli juba kursuse kolmas tund ja minul alles esimene kord selles viibida - otsustasin alles t2na hommikul, et loobun statistikast ja v6tan hoopis muusikateooriat. Selle matemaatikakursuse v6in ma igal ajal v6tta, aga muusika on kogu aasta kestev kursus, niisiis ei saaks ma seda v6tta n2iteks j2rgmisel semestril. Tund algab hommikul kell 8.40 ja enne yheksat me juba laulsime oma m6nusate hommikuh22ltega. Ma juhtusin istuma oma kammerkoori 6pilasjuhi Calista k6rvale, kes oli s6bralik ja kelle ainus kontakt muusikateooriaga tundus olevat sama kursus, mida mina v6tsin eelmisel aastal - Basic Musicianship. Kuna ta on senior ehk viimase kursuse yli6pilane, siis tema BM kogemus p2rineb 2006-2007 6ppeaastast, mil ta oli esimesel kursusel. Niisiis on mul study-buddy olemas, kui vaja peaks olema. :) Hiina keel on samuti v2ga hea, uus 6petaja Sun Chengjuan on kuidagi r66msameelsem ja 6petajana rohkem kogenud kui meie eelmine hiina keele 6petaja. Kahjuks tunnen ma, kuidas kogu suve hiina keelt r22kinud inimesed minust peajagu yle kipuvad olema. Tundub, et sellel kursusel tuleb sel sygisel k6ige rohkem pingutada.

Muidu on k6ik tore ja hea. Ja ma olen suht ekstaasis, et kammerkoori sain. :) Ahjaa, panen varsti m6ne pildi oma toast ka yles. Tegemist on suurep2rase toaga Caples'i 7. korrusel (k6ige kummitusterohkem yhikas ja korrus kogu Kenyonis), mille ainsaks miinuseks on tema asukoht hoone p6hjapoolsel kyljel, mist6ttu on seal alati pisut kylm ja niiske. Aga 6nneks ei veeda ma seal eriti palju aega, arvestades EKR ysnagi tihedat tunniplaani (TN veedan t6en2oliselt lihtsalt rmt. kogus). :P Minu ja Julia (toanaaber) ruumilahendus on ysnagi feng shui - voodid yhes ja lauad teises toa kyljes, et txxtsoon oleks veidikegi eraldatud vabaajatsoonist. Tuba ei ole eriti suur, aga kuna k6ik mxxbel on lykatud seinte 22rde, on keskel p2ris palju vaba ruumi.

Ongi vist k6ik. Midagi eba-akadeemiliselt p6nevat ei ole veel juhtunud, kuna alles t2na 6htust algavad registreeritud peod ehk korporatsioonipeod ja muud suuremad koosviibimised. Peale nende mxxdub mu n2dalavahetus t6en2oliselt hiina keele ja muusikateooria t2he all. Ahjaa, ainuke veidi paha asi on see, et ma kaotasin oma statistika 6piku tsheki 2ra ja seda on vaja, et raamatut tagasi myya. Nyyd pean yritama seda Amazonis v6i m6nele kaas6pilasele 2ra myya. :/

OK. Aitab kah. Head n2dalavahetust :)
4 kommentaari:

marika ütles ...

Mongoli impeerium? Seepeale meenub mulle kohe üks udune hetk Hiina müüril. Kas see tuleks nüüd tõlkida kui Asian Studies?
Ma juba regeerisin su kammerkoori-uudisele e-maili teel. Anneli ühineb sellega.
Ja sul on nüüd lausa kohustuslik mõni Kenyoni kummituslugu rääkida :)
Ja ei sõnakestki seagripist?

Madli ütles ...
Autor on selle kommentaari eemaldanud.
Madli ütles ...

Asian Studies neh. Ei mingit IS enam. Vb on mul isegi aega 4. kursusel hispaania keelt võtta. :)

Kenyoni kummituslugu Caples'ist:
Tulid kord poissi-tüdrukut ühel pimedal laupäevaõhtul simmanilt koju. Mõlemad olid manustanud parajas koguses hundijalavett ning poiss saatis tüdrukut koju Caples'isse, 7. korrusele, tuppa nr 711. Sõitnud liftiga 7. korrusel, tundis poiss huvi tüdruku toa vastu, kuid tüdruk ei soovinud, et teda segataks ning ta ütles poisile ära. Lisaks nihutas ta oma kummuti ukse ette, et poiss sisse ei pääseks. Pettunud poiss taarus tagasi lifti juurde ning, nähes selle avatud uksi, astus sisse. Lifti aga ei olnud parasjagu 7. korrusel ning poiss kukkus liftišahti ning leidis oma otsa. Hiljem tuli tema vaim öösiti tüdruku tuppa ning tüdruk tundis, et kellegi raskus vajub talle peale ja takistab hingamist. Ka kummut kippus iseenesest ukse ette libisema.

Seagripist: inimesed kipuvad ümberringi haigeks jääma, aga ei ole mingeid teateid, et see just seagripp oleks. Tegemist pole ka mingi hiiglasliku puhanguga.

kollanekaru ütles ...

Toetan kummituskorrusele asumist, siis on ometi keegi, kes saab mulle rääkida loodetavasti oma tegelikke kogemusi nendega :D
Ja palju, palju õnnne sulle kammerkoori saamise puhul :D:P
Järgmine kord kui saja aasta prst näen sind, ootan juba sellist laululevelit, et madonna kukub ka ennast pooleks :D